ФОТОПІДСУМКИ 2019 РОКУ. ТОП-30 СВІТЛИН
Традиційні підсумки мого 2019 фотороку. Рейтинг не мій, а лиш за популярністю у Фейсбуку. Самі лайкали, самі маєте :)
Отже:
Починає 30ку надвечірня панорама міста Дортмунд. На передньому плані штучне озеро Phoenixsee, житлова та рекреаційна зона – Phoenixsee. Чудовий приклад, як перетворити убитий промисловістю (сталеваріння) район на сучасну візитівку міста. Озеро на місці колишнього промислового гіганта Hörder Verein постало зовсім недавно, лише у 2010 році
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_30_9367.jpg)
29те місце – знову ж таки надвечірнє фото замку Шильон, що на березі Женевського озера поблизу Монтрьо. Був там вже втретє, нарешті вдалося зняти щось більш-менш пристойне
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_29_0721.jpg)
28ме місце – знову Швейцарія. Мальовниче містечко Цуг. Хоча погода була і жахлива, швейцарські красоти рятують ситуацію :)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_28_8881.jpg)
на 27му місці ціла серія світлин з чеського міста Нове Место над Метуйї. Тут публікую найкраще з них – візитівка міста – замок з критим дерев’яним містком архітектора Душана Юрковича
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_27_0797.jpg)
26те місце – Вечірній Київ. Наразі не цукерки, а лише поки що фото :)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_26_3923.jpg)
на 25му місці – квітучі весняні схили поблизу Черкас
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_25_9111.jpg)
24те місце посіла осіння світлина одного з наймальовничіших замків Європи… Нє, не Нойшванштайна, скіко можна :) Але так, з цьому топі замків буде багатенько. На цей раз Бург Ельц, що на Райнланд-Палантинатщині, Німеччина
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_24_2540.jpg)
23тє місце і… знову замок. На цей раз Трансільванський. Але нє, не Дракули. Замок Корвінів більше відомий своїм рімейком у Будапешті неподалік площі Героїв. Там, в Будапешті він має важковимовну назву Вайдахуняд. А тут просто Корвінів, і – це оригінал, а не якась там копія ;) Щоправда місто, де він розміщується теж зветься складно для нашого вуха – Хунедоара, але звикається :)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_23_5780_5784_2.jpg)
22ге місце розбавляє нам світлини замків райдуга над озером, що теж має важковимовну назву. Ну для початку важко, але потім звикається. І ви звикнете, коли полюбите його мальовничість. Фірвальдштаттерзее, або просто озеро чотирьох лісових кантонів – от бачите, і вже не складно ;)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_22_0442_2.jpg)
21ше місце. І знову Швейцарія, і знову замок (ну так якось склалося цього року). Замок Штокальпер, що в містечку Бріг на Валєнщині. Доречі – дуже зручне містечко – як туристичний хаб поблизу Церматта, Женевського озера, льодовика Алеч та і купи інших красот.
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_21_0223.jpg)
20те місце посідає мальовнича стежинка. Просто червоні дерева, зелена трава і світло, нічого особливого, але чомусь ви її обрали :)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_20_1297.jpg)
на 19му місці опинилася репортажна світлина з Черкаського “Summer Challenge 2019” і битви фарбами. Таке от селфі :)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_19_2914.jpg)
18те місце і дахозносне надвечірнє небо над Женевським озером. Так, знову Швейцарія. Я ж попереджав, її буде багато.
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_18_0663.jpg)
на 17му місці опинилася січнева світлина заходу сонця біля Черкас. Минулорічна зима видалася на диво фотогенічною (не те, що оце зараз), але не будемо нарікати, і вашу вулицю колись та притрусить свіжим сніжком :)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_17_6788.jpg)
16те місце – традиційні номінанти моїх топ30 – підсніжники Холодного Яру. Так вже тут заведено :)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_16_8383.jpg)
Середина рейтингу – 15те місце. Знову сніжна зима початку року – засніжений пляж над Дніпром
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_15_7853.jpg)
14те місце – захід сонця над Львовом. Так, з ратуші :)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_14_3475.jpg)
13те місце – знову ціла серія фото з Саліна Турда. Соляна печера в румунському місті Турда, що її перетворено на величезний розважальний центр
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_13_5479_80.jpg)
на 12му місці світанкове небо над Черкасами
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_12_7152.jpg)
11 місце – гілка глоду в інеї. Той глід фотографував не раз минулої зими, ця світлина виявилася найрейтинговішою
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_11_8085.jpg)
10 місце. І знову замок, і знову в Швейцарії. Обергофен, стоїть собі і віддзеркалює у спокійних водах Тюнського озера
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_10_8799.jpg)
на 9му місці – світанок над Дніпром. Мало бути фото повітряних куль, але вони не прилетіли :) Природа вирішила мені компенсувати :)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_09_9114_17.jpg)
8ме місце – просто мальовниче деревце в парку Перемоги, що в Черкасах
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_08_5015_2.jpg)
на 7мому місці – будете сміятися. але ж знову Швейцарія. Долина Лаутербруннен з селища Венген. Звісно. так не чесно, Швейцарія має гендекап по мальовничості і повикидала мені все інше з топів :)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_07_9671.jpg)
6те місце. І це не Швейцарія. Сон-трава в лісі на рідній Неньці
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_06_5900.jpg)
5те місце. Ріпак і Татри. Словаччина. Чекав на сонце, змок, але і так непогано вийшло :)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_05_7642.jpg)
4те місце. Рімейк 9го місця Топ30 2017 року. Ті самі Івківці на околицях Холодного Яру. Той самий вітряк. Той самий Чумацький Шлях. Персеїди, щоправда вже не літали :)
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_04_8980_83_22.jpg)
і нарешті 3ка лідерів. На 3му місці Тунель Кохання в Клевані, що на Рівненщині
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_03_3810_15.jpg)
на 2гому місці неочікуваний драматичний захід сонця над Черкасами
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_02_8819.jpg)
Ну і нарешті, тада-м, переможець 2019 – так, таки Швейцарія, його величнісь Маттергорн. На цей раз в осінньому обрамлені
![](http://haidamac.org.ua/wp-content/gallery/top30_2019/TOP2019_01_0167.jpg)
Зустрінемося за рік :)
а наразі ще можна подивитися 30ки минулих років:
[…] ФОТОПІДСУМКИ 2019 РОКУ. ТОП-30 СВІТЛИН ФОТОПІДСУМКИ 2018 РОКУ. ТОП-30 СВІТЛИН […]