On 21.02.2012 by admin
![](https://lh4.googleusercontent.com/-8y1aoRt3CGI/T0NvIjw2MFI/AAAAAAAAE8c/vy3KxRaVuxg/s0/8528.jpg)
Ну от нарешті таки дійшли руки до фотозвіту про V-й фестиваль крижаної скульптури “КриЖталь”.
З більшістю знайомих зійшлися в думці. що цьогоріч відносно високу як для провінційних Черкас планку втримати не вдалося, і фестиваль виявився слабшим. Але може то ми вже такі балувані стали… В будь-якому разі читачі можуть порівняти з минулорічними фестивалями.
Цього року фест було присвячено “Евро 2012”, хоча найбільше сподобалися неконкурсні скульптури, такі як символ року – дракон, та Ейфелева вежа.
Далі в основному лише фото без тексту (а що ще коментувати).
![](https://lh5.googleusercontent.com/-51SSM_1qUtg/T0NvEW2E2aI/AAAAAAAAE7U/TQFaJXvjjKU/s0/8474.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-WfgF-H6Em9g/T0Nu9yV8z2I/AAAAAAAAE5k/6FO-ztusrM8/s0/3219.jpg)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-GVneZtN5h3Y/T0NvFznHtaI/AAAAAAAAE7k/IdVsqjgDNPc/s0/8497.jpg)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-jE8O_hxbYRw/T0Nu-Y3gdZI/AAAAAAAAE5U/ANhxaZoQKr0/s0/3220.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-kHYEjYg2r8o/T0NvIG3rlGI/AAAAAAAAE8I/ynJvrP9LYmQ/s0/8522.jpg)
не надто вдала ідея вморозити у кригу футболку з символікою чемпіонату
Що не сподобалося на цьогорічному фесті – велика кількість крижаних брил з вмороженими в них турнірними таблицями, історіями чемпіонатів, медалями і т.ін. По темі, але геть нецікаво.
А ще в перший тиждень зникли скульптури Славека і Славка, символів чемпіонату. Чи не їх то уламки зкидані в стороні? Не знаю, що сталося з символами. Чи якісь “добродії” порубали сокирами, як то було на першому фесті, чи інші причини. В будь-якому разі їх місце зайняли вже відомі по одному з минулорічних фестів скульптури з Різдвяного вертепу.
Дуже дякую! З підсвіткою значно краще:)
Гарний фестиваль – вже як традиція у Черкасах. :) Переглянула фотографії усіх фестивалів “КриЖталь” – дуже сподобалось, оригінальні скульптури, аж не віриться, що таке можна зробити із льоду! Дякую за можливість перегляду фотографій! У Львові цього 2012 року, теж в лютому, вперше провели фестиваль льодових скульптур, але в порівнянні із Вашим черкаським фестивалем “КриЖталь”, то була наче невдала спроба – було всього лиш 8 скульптур і без конкретної тематики. Але гарно, що в Україні щось добре створюється. І навіть вигляд льодових скульптур може зігріти людину.
Ночью и с подсветкой – вообще бомба!