Черкаси. Передріздвяне

On 24.12.2012 by admin

Напередодні Святвечора прогулявся центром Черкас. От хочу поділитися і з вами невеличким фоторепортажем про головні новорічні ялинки свого міста.


Традиційна ялинка, яку влаштовує мерія міста біля обласного драматичного театру, з’явилася першою ще наприкінці листопада. Її їжакуватий вигляд та партійна кольористика відомої одіозної політсили стали предметом кепкувань містян. Але не будемо параноїками, заспокоїмо себе, що біло-блакитний – то кольори київського “Динамо” :) шуткую – Новорічного свята, і жодного стосунку до ПР не мають.
Традиційними також стали олені, сніговички та гірлянди, якими прикрашені кущики у сквері біля колишнього магазину “Юність”.

З новорічно прикрашеного скверу гарно видно Соборну площу. Опісля того, як з центру площі знесли Лєніна, з’явилася інша традиція – ставити там іншу ялинку. Губернаторську – перед приміщенням облради та ОДА. І вже декілька років поспіль можемо спостерігати таке собі змагання ОДА з мерією, у кого ялинка краща.

Треба віддати належне, але цього року облдержадміністрація (а вірніше, фірма – яка займалася новорічним прикрашанням площі) постаралася на славу. Опісля того, як в листопаді слідом за Лєніним пішли берізки (привезені з Ульянівської області) та чомусь величезні ялинки, оголивши всю площу та громадину адміністративної будівлі, площа стала якоюсь сумною, і трохи навть лячною.
То ж не лишалося нічого іншого, як прикрашати все, починаючи від “фонтанів Тулуба” і закінчуючи стінами та колонами самої адмінбудівлі.

А взамін викорчуваних величезних ялинок при вході поставили дві маленькі. Ну хай хоч так…

Але вийшло досить таки гарно

Чи то мерія вирішила зробити “хід коньом”, а чи просто так розщедрилися, але на зло губернатору (шуткую, шуткую) нещодавно біля “ратуші” з’явилася найхайтеківіша ялинка міста.
Погодьтеся – таки оригінально:

Ну і нарешті третій (і четверта за рахунком ялинка) центр вливу – бюджетоутворююче підприємство “Азот” і його почесний президент, яка так і не стала депутатом.
Але до честі почесного президента – на черкащан вона не образилася – і навіть проспонсорувала ялинку – біля свого відремонтаваного дітища – палацу “Дружби народів”

10 коментарів to “Черкаси. Передріздвяне”

 • Все добре, але ж яке в чорта Різдво? Різдво 7 січня, а це все буржуйські підступи!

  • Анонім

   Різдво – 25 грудня, просто дехто (наша церква. ага) досі жиє за Юліанським календарем
   Більше колись писав отут – http://haidamac.livejournal.com/22860.html

 • Вражена нічною красою міста! А на Хрещатик Сіті цього року нема?

  • Анонім

   на рахунок Хрещатик-сіті не був давно вже там, не знаю, може і є.
   Є ще за ОДА на місці фонтану (як завше). Але така маленька, що нецікаво було фотографувати. Може під час “КриЖталю”

 • Blacky

  Непогано, хто б міг подумати :о)

 • Max Lutcenko

  Сергій чудово! Забираю фото на сторінку Черкас! )

  • Анонім

   дякую! на яку сторінку?

   • Max Lutcenko

    Офіціня сторінка Черкас vk.com/cherkasy_page – мы завжди беремо світлини ) Потрібно якось спрацюватися )

    • Анонім

     Потрібно :)
     Але все ж хотілося. щоби ставили і гіперпосилання на автора, хоч на цей сайт, хоч на ЖЖ, чи хоч і на сторінку Вконтектє, всі ж лінки є тут – http://haidamac.org.ua/about/ ;)