Танець вогню (архівне)

On 30.03.2010 by admin

Поміж інших міст України завітало це шоу і до нас. Якісь телепні правда розклеїли рекламу на білбордах, яка призначалася Львову, але все ж шоу відбулося :)
Звичайно, постійно на таке ходити (як то закликали організатори – “так як в кіно”) немає сенсу, адже година феєрверку може порядно піднабриднути.
І все ж мені сподобалося, навіть враховуючи той факт, що я більше дивився на кнопки фотика, ніж на сам феєврерк. Наступного разу піду без фотика :) Тим паче вже після шоу вичитав в квитці, що фото- та телезйомка заборонена і охорона буде вилучати аппарати. Ніхто щоправда нічого у мене не вилучав, і тому все закінчилося добре. Навіть жодний уламок не влучив в камеру (тоді як в мене попало пару раз добряче :)))
Знімати таке шоу зі стадіона звичайно трохи проблематично, дуже часто не вистачало широкого кута в 11 мм, тому за обрізані фотки даруйте.Інша проблема – то виставляння експозиції вручну. В середньому витримка становила від 4 до 8 с.
Програма складалася з десятка (чи більше) композицій, присвячених окремим країнам. Феєрверки виконувалися у музичному супроводі. Не буду оригінальним, але “Німеччина” під Rammstein сподобалася більше всього :)

2 коментарі to “Танець вогню (архівне)”